20110517

Plat du jour #12

U Harel o neonie w detalach, u Feco neon w detalu ;) A jeśli ktoś tęskni za moimi modowymi wywodami (w co wątpię), to już za chwileczkę, już za momencik...spodnie & bluza - New Yorker (!!!)
tank top - H&M
buty - Diesel

9 komentarzy:

 1. Dobre to, nawet bardzo. Muszę koniecznie do NewYorkera zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 2. czasami warto zaglądać do sklepów-do-których-nigdy-się-nie wchodzi i nie ograniczać się w poszukiwaniach wyłącznie do działu męskiego (vide:spodnie):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest cudnie. Dres, neon w detalu, no i te buuty <3

  OdpowiedzUsuń
 4. I pytanie czysto techniczne, choć dość nietypowe. Feco Drogi, jakich preparatów używasz do ujarzmienia swojej fryzury? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. :)to cały skomplikowany proces jest. Myję włosy, trochę podsuszam i na takie podsuszone, rozdzielone przedziałkiem i wstępnie ułożone nakładam piankę Wella Wellaflex Stylizacja na gorąco. Suszę podnosząc palcami albo szczotką do góry i zaczesując do tyłu, wysuszonym nadaję kształt gumą Wella shock waves (jest świetna!). Na koniec odrobina lakieru et voila :)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie mogłe dziś znaleźć tych obu rzeczy w new yorker'ze i mam traumę!!! prośba o jakieś wskazówki?! jak szukać, gdzie? kiedy kupiłeś? może już nie ma!
  pozdr z krakowa.

  OdpowiedzUsuń
 7. spodnie są z kolekcji damskiej (Amisu??) i kupiłem je w grudniu na wyprzedaży. Bluza pochodzi z aktualnej kolekcji męskiej, więc jest szansa, że w którymś sklepie jeszcze ją dostaniesz. Owocnych poszukiwań:)

  OdpowiedzUsuń
 8. bu, czyli na spodnie już raczej nie ma szans... ale super, że się "przyznałeś" damskich łowów. nie będę się czuł na damskiej zarze lub damskim himie jak "idiotka" szukająca wszystkiego z deep vee, lub łódką w dekolcie. :) no i przyznam, że spodnie to już wyższa szkoła jazdy, bo widać zapięcie na damską stronę, no ale spróbuję coś wyszukać! :))

  OdpowiedzUsuń