20110910

Jesień w COS

Już tradycyjnie doniesienia z COSowego frontu:) Na jesień/zimę szwedzka marka proponuje inspiracje zimowymi sportami w stylu vintage - mamy quasi narciarskie kurtki, grube swetry, golfy... Wszystko okraszone szczyptą koloru - pomarańcz i kobalt w zimowej wersji łączony z czernią i szarością. Pojawia się burgund, jednolicie wybarwiony jeans, czyli wszystkie smaczki z wybiegów w charaktarystycznej dla COS minimalistycznej odsłonie. Moim osobistym "must have" są t-shirty wykonane z pianki, z jakiej szyje się kombinezony płetwonurków - świetne zastosowanie znanej tkaniny w całkiem nowym kontekście. Właśnie za takie pomysły uwielbiam COSa - minimum środków, maksymalny efekt (cokolwiek to znaczy:) Miłego oglądania!

zdjęcia: www.cosstores.com

3 komentarze:

  1. Fajne swetry i świetnie zestawione ze spodniami. To samo podoba mi się u Jil Sander.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cos ma genialne rzeczy i dla kobiet, i dla mężczyzn. Świetne wykorzystanie sylwetek i tkanin - nic,tylko się inspirować :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak, damska kolekcja jest genialna, o wiele bardziej "architektoniczna" niż męska. U COS również bardzo lubię sposób, w jaki rzeczy są zaprezentowane, tak zwany lookbook jest jak dla mnie idealny - prosty, konkretyny, wyraźny, odzwierciedlający filozofię marki.

    OdpowiedzUsuń