20111209

Showroom DecoBazaar we Wrocławiu

www.decobloog.com

Kto zna DecoBazaar tego z pewnością ucieszy informacja, że jutro o godzinie 10 swe podwoje otwiera pierwszy showroom tej internetowej kopalni sztuki użytkowej. Piękne rzeczy do domu, prezentowe drobiazgi, biżuterię kupić będzie można na ul. Łokietka 6 na wrocławskim Nadodrzu. Cieszy mnie bardzo wybranie tej lokalizacji, ponieważ ta dzielnica to doskonale zachowany kawałek przedwojennego Wrocławia, który po latach zaniedbania zostaje przywrócony miastu i mieszkańcom. W otoczeniu stylowej dziewiętnastowiecznej architektury powstają zakłady rzemieślnicze, galerie i małe sklepiki, które skupiają wokół siebie artystów i miłośników sztuk wszelakich. Kto ma ochotę zboczyć na chwilę z turystycznego szlaku i poznać kawałek Wrocławia, którego nie znajdziemy w przewodnikach, na pewno się nie zawiedzie. To tylko 5 minut od Rynku!

Jak obiecują założyciele DecoBazaaru "Chcemy, aby nasza przestrzeń łączyła różnorodne funkcje, dlatego oprócz prezentowania prac artystów, będziemy promować twórcze spędzanie wolnego czasu, poprzez organizację handmejdowych warsztatów i spotkań z projektantami. Na terenie galerii znajdzie się dodatkowo mini-księgarnia z bogatą ofertą książek i albumów o sztuce, designie i modzie". 

Ja już nie mogę doczekać się pierwszej wizyty w tym (zakładam z góry) magicznym miejscu. Jeśli tylko tam dotrę, nie omieszkam podzielić się wrażeniami:) Więcej informacji tu oraz na Facebooku.

3 komentarze:

 1. Kocham Decobazaar - to było jedno z pierwszych miejsc w internecie, gdzie "się odnalazłam". Kupuję tam regularnie już od ponad 6 lat. Chyba od ich wyrobów zaczęła się moja fascynacja tym, co polskie. Muszę w końcu odwiedzić ten Wrocław!

  OdpowiedzUsuń
 2. super blog! bardzo mi się tu podoba :)
  pozdrawiam

  P.S. Dodaję do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę i zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń