20110817

Małgorzata Czudak

Zaczyna się dziać. Coraz ciekawsze propozycje męskich ubrań możemy znaleźć w kolekcjach polskich projektantów. Ania Kuczyńska, głośna kolekcja Roberta Kupisza, a ostatnio bardzo ciekawa, pierwsza autorska kolekcja Małgorzaty Czudak, współtwórczyni marki MMC Studio Design obecnej na rynku od 1996 roku. 

Kolekcja bardzo miejska, wpisująca się w minimalistyczny, czarno-biało-szary trend, przyjemnie odbija od wszechobecnego zalewu koloru. Zabawa formą, proporcjami i warstwami, przy jednoczesnym zachowaniu klasycznej męskiej sylwetki spodoba się tym, którzy cenią luz i wygodę, przyjemne w dotyku materiały... I tutaj moja radość absolutna - w końcu dobrze wykonane, białe i czarne t-shirty:)) Każdy "człowiek-basic" znajdzie coś dla siebie.I druga ważna wiadomość - kolekcja jest, a raczej będzie do kupienia, jest więc realna szansa dotknięcie i zobaczenia na własne oczy, jaki jest mężczyzna (lub jaki być powinien) według Małgorzaty Czudak. Prasa podaje, że kolekcja dostępna od 1 września w showroomie Pomada na ul. Widok w Warszawie. Jeżeli ktoś uda się na zwiady, dajcie znać, co i jak:)

PS Tak, tak, wiem, że pokaz miał miejsce w czerwcu i wszyscy już o tym pisali;))) Ale myślę, że warto napisać raz jeszcze.photo by viva!moda
photos by Lucy Seremak


1 komentarz: